Derby dla Płomienia !

Derby dla Płomienia !

Mecz derbowy odbył się na boisku Wielkopolanina Siemianice. Mecz lepiej zaczęli gospodarze, bo już w 4' zdobyli bramkę. Radość miejscowych nie trwała długo, ponieważ minutę poźniej bramkę na 1-1 strzelił T.Krawczyk. Niestety w 7 minucie gospodarze znów objęli prowadzenie, lecz w 14 minucie do wyrównania doprowadził M.Konieczny. Jedenaście minut później Siemianice znów wyszły na prowadzenie, ale przed przerwą za sprawą B.Bińka znów był remis. Po przerwie Płomień wyszedł bardziej skoncentrowany i już w 47 minucie Miłosz Konieczny wyprowadził Opatów na prowadzenie, 4 minuty później było już 5-3, bramkę dla naszej drużyny zdobył T.Krawczyk. W 56 minucie było 5-4, a 10 minut później po bramce samobójczej był znów remis. W międzyczasie w 58 minucie zawodnik gospodarzy obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. W 73 minucie bramkę strzelił P.Kołek, który pojawił się na boisku trzy minuty szybciej. Również on 5 minut później ustalił wynik spotkania na 5-7. Zawodnicy Płomienia podtrzymali dobrą passę bez porażki i pozostali liderem A-klasy.

Wielkopolanin Siemianice 5-7 Płomień Opatów

Bramki dla naszej drużyny w tym meczu zdobyli:

5',51' Tobiasz Krawczyk 

14',47' Miłosz Konieczny

37' Bartłomiej Biniek

73', 78' Paweł Kołek

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości