zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sulimirczyk Sulmierzyce
1:3
GKS Grębanin
Płomień Opatów
2:1
LZS Chynowa
Wielkopolanin Siemianice
0:0
GKS Rychtal - Skoroszów
LZS Siedlików
0:3
LKS Jankowy 1968
Klub Sportowy Strażak Słupia
2:3
LKS Czarnylas
Sokół Bralin
1:2
LZS Doruchów
Pelikan Grabów
2:2
LZS Czajków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Doruchów
2:2
Płomień Opatów
Sulimirczyk Sulmierzyce
3:0*
Wielkopolanin Siemianice
GKS Grębanin
2:1
LKS Jankowy 1968
LZS Siedlików
1:1
LZS Czajków
LKS Czarnylas
2:0
Sokół Bralin
GKS Rychtal - Skoroszów
1:1
Klub Sportowy Strażak Słupia
LZS Chynowa
0:3
Pelikan Grabów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Opatów
4:3
LKS Czarnylas
Wielkopolanin Siemianice
2:0
GKS Grębanin
LZS Siedlików
5:4
LZS Chynowa
LKS Jankowy 1968
4:0
LZS Czajków
Klub Sportowy Strażak Słupia
4:2
Sulimirczyk Sulmierzyce
Sokół Bralin
0:3
GKS Rychtal - Skoroszów
Pelikan Grabów
1:1
LZS Doruchów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sulimirczyk Sulmierzyce
0:3
Sokół Bralin
LZS Chynowa
3:0
LKS Jankowy 1968
LKS Czarnylas
2:2
Pelikan Grabów
GKS Grębanin
1:1
LZS Czajków
Wielkopolanin Siemianice
1:4
Klub Sportowy Strażak Słupia
LZS Doruchów
3:1
LZS Siedlików
GKS Rychtal - Skoroszów
1:2
Płomień Opatów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Siedlików
2:5
LKS Czarnylas
LKS Jankowy 1968
0:0
LZS Doruchów
Klub Sportowy Strażak Słupia
2:1
GKS Grębanin
Sokół Bralin
0:4
Wielkopolanin Siemianice
Pelikan Grabów
2:3
GKS Rychtal - Skoroszów
LZS Czajków
2:1
LZS Chynowa
Płomień Opatów
3:1
Sulimirczyk Sulmierzyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sulimirczyk Sulmierzyce
2:1
Pelikan Grabów
GKS Grębanin
- : -
LZS Chynowa
LZS Doruchów
4:0
LZS Czajków
LKS Czarnylas
9:0
LKS Jankowy 1968
Klub Sportowy Strażak Słupia
4:2
Sokół Bralin
GKS Rychtal - Skoroszów
6:1
LZS Siedlików
Wielkopolanin Siemianice
5:7
Płomień Opatów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Opatów
3:3
Klub Sportowy Strażak Słupia
LZS Siedlików
1:2
Sulimirczyk Sulmierzyce
LKS Jankowy 1968
3:0
GKS Rychtal - Skoroszów
Sokół Bralin
2:0
GKS Grębanin
Pelikan Grabów
3:2
Wielkopolanin Siemianice
LZS Chynowa
2:1
LZS Doruchów
LZS Czajków
2:0
LKS Czarnylas
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sulimirczyk Sulmierzyce
0:3
LKS Jankowy 1968
GKS Grębanin
1:2
LZS Doruchów
Wielkopolanin Siemianice
8:4
LZS Siedlików
LKS Czarnylas
3:1
LZS Chynowa
Klub Sportowy Strażak Słupia
1:1
Pelikan Grabów
GKS Rychtal - Skoroszów
3:0
LZS Czajków
Sokół Bralin
4:0
Płomień Opatów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Opatów
0:2
GKS Grębanin
LZS Siedlików
2:3
Klub Sportowy Strażak Słupia
LZS Doruchów
1:1
LKS Czarnylas
LKS Jankowy 1968
2:5
Wielkopolanin Siemianice
Pelikan Grabów
2:2
Sokół Bralin
LZS Chynowa
2:1
GKS Rychtal - Skoroszów
LZS Czajków
0:1
Sulimirczyk Sulmierzyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sulimirczyk Sulmierzyce
1:1
LZS Chynowa
GKS Grębanin
2:1
LKS Czarnylas
Płomień Opatów
3:2
Pelikan Grabów
Wielkopolanin Siemianice
4:6
LZS Czajków
Klub Sportowy Strażak Słupia
2:1
LKS Jankowy 1968
GKS Rychtal - Skoroszów
0:2
LZS Doruchów
Sokół Bralin
3:1
LZS Siedlików
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Doruchów
- : -
Sulimirczyk Sulmierzyce
LKS Jankowy 1968
- : -
Sokół Bralin
LKS Czarnylas
- : -
GKS Rychtal - Skoroszów
Pelikan Grabów
- : -
GKS Grębanin
LZS Chynowa
- : -
Wielkopolanin Siemianice
LZS Czajków
- : -
Klub Sportowy Strażak Słupia
LZS Siedlików
- : -
Płomień Opatów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sulimirczyk Sulmierzyce
- : -
LKS Czarnylas
GKS Grębanin
- : -
GKS Rychtal - Skoroszów
Płomień Opatów
- : -
LKS Jankowy 1968
Wielkopolanin Siemianice
- : -
LZS Doruchów
Klub Sportowy Strażak Słupia
- : -
LZS Chynowa
Sokół Bralin
- : -
LZS Czajków
Pelikan Grabów
- : -
LZS Siedlików
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości